Клітковина рослинна "Жироспалююча", 150г

  (0 відгуків)
Немає в наявності
204
Натураліс
Сприяє підтримці в фізіологічній нормі функціональної активності організму людини; нормалізації ваги та обміну речовин; виведенню токсичних речовини з організму людини; створенню сприятливих умов для розвитку мікрофлори кишечнику; підвищенню імунітету.
20,40 ₴
 

Склад: оболонка пшеничного зерна подрібнена - 75%, імбиру корінь – 5%, кукурудзи стовпчики з приймочками – 10%, іван-чай (кіпрей) – 10%.

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело харчових волокон, резвератролу, фітоестрогенів, антиоксидантів, вітамінів групи  С, В, Е, Р, РР та мінеральних речовин, амінокислот та  жирних кислот, що сприяють підтримці в фізіологічній нормі функціональної активності організму людини; нормалізації  ваги та обміну речовин;  виведенню токсичних речовини з організму людини; створенню сприятливих умов для розвитку мікрофлори кишечнику; підвищенню імунітету.

Спосіб вживання: дорослим та дітям віком від 14 років слід вживати разом з їжею, додаючи 3-4 столові ложки в перші і другі страви, гарніри, овочеві та фруктові салати, в сир, молоко, кефір, йогурти, соки і фруктові пюре, десерти. Настоювати 10-15 хвилин. Можна використовувати при випічці домашньої здоби і хліба. Добову норму 25 - 30 г бажано розділити на 2-3 прийоми.

Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів добавки; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Дитячий вік. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Поживна цінність, 100 г продукту: Білки –  27г., Вуглеводи – 45,0г., Жири – 4,0 г.

Калорійність, 100 г продукту: 330 Ккал ( 1380 кДж).

Радіологічний контроль гарантований.

Умови зберігання: при  температурі від -5°С до +25°С, при відносній вологості повітря не більше 70% в закритій упаковці у сухому, захищеному від сонячних променів та не доступному для дітей місці.

Строк придатності: 12 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску: 150 г.

Відхилення від маси нетто + 4,5%

Не є лікарським засобом:

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті