Клітковина рослинна, 150г

  (0 відгуків)
Немає в наявності
209
Натураліс
Сприяє підтримці в фізіологічній нормі функціональної активності організму людини; нормалізації моторної функції кишечнику; виведенню токсичних речовин з організму людини; створенню сприятливих умов для розвитку мікрофлори кишечнику; підвищенню імунітету.
20,40 ₴
 

Склад: оболонка пшеничного зерна подрібнена - 100%,

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело харчових волокон, вітамінів групи В, Е, Р, РР та мінеральних речовин, амінокислот та  жирних кислот, що сприяють підтримці в фізіологічній нормі функціональної активності організму людини; нормалізації моторної функції кишечнику; виведенню токсичних речовин з організму людини; створенню сприятливих умов  для розвитку мікрофлори кишечнику; підвищенню імунітету.

Спосіб вживання: дорослим та дітям віком від 12 років слід вживати разом з їжею, додаючи 3-4 столові ложки в перші і другі страви, гарніри, овочеві та фруктові салати, в сир, молоко, кефір, йогурти, соки і фруктові пюре, десерти. Настоювати 10-15 хвилин. Можна використовувати при випічці домашньої здоби і хліба. Добову норму 25 - 30 г бажано розділити на 2-3 прийоми.

Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів добавки; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, захворюваннях нирок і схильності до діареї. Дитячий вік. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Поживна цінність, 100 г продукту: Білки –  26,0г., Вуглеводи – 44,0г., Жири – 0,1 г.

Калорійність, 100 г продукту: 285Ккал ( 1192 кДж).

Радіологічний контроль гарантований.

Умови зберігання: при  температурі від -5°С до +25°С, при відносній вологості повітря не більше 70% в закритій упаковці у сухому, захищеному від сонячних променів та не доступному для дітей місці.

Строк придатності: 12 місяців від дати виготовлення.

Форма випуску: 150 г.

Відхилення від маси нетто + 4,5%

Не є лікарським засобом:

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті