Сезонна алергія: симптоми і методи боротьби

Весна найнебезпечніший сезон для алергіків, разом з пробудженням природи у них виявляється підвищена реакція організму на пилок рослин, від якого сховатися практично неможливо, оскільки вітер розносить його на десятки кілометрів.

Переглянути

ПОРА ПОЧИСТИТЬСЯ

Очистка кишечника

Наукой уже доказано, что более 90% болезней берут своё начало в забитой шлаками и токсинами толстой кишке. Такой кишечник является благоприятной средой для развития патогенной микрофлоры и размножения различных паразитов, отравляющих организм и вызывающих всевозможные хронические заболевания.

Переглянути

КОРІНЬ ШИПШИНИ ПРИ КАМЕНЯХ У НИРКАХ

Про корисні властивості плодів шипшини написані цілі наукові трактати, однак мало хто знає, що для лікування можна використовувати не тільки ягоди, але і коріння цієї цілющої рослини. Зокрема, корінь допомагає впоратися з таким розповсюдженим захворюванням, як нефролітіаз, яке відоме в народі, як камені в нирках.

Переглянути

Корисний лист брусниці при лікуванні циститу

Брусниця – цінна рослина, її листя і ягоди використовуються для усунення найрізноманітніших хвороб.  

Деякі помилково вважають в брусниці найбільш цінними ягоди, але насправді зосередження цілющої сили знаходиться в листках і молодих пагонах.

 

Переглянути

Борова матка - жіноча трава

Трава ортилії однобокою широко відома як борова матка. Офіційна медицина ставиться до неї насторожено, але от у лікуванні народними методами вона користується великою популярністю. 

Переглянути