КОРІНЬ ШИПШИНИ ПРИ КАМЕНЯХ У НИРКАХ

Про корисні властивості плодів шипшини написані цілі наукові трактати, однак мало хто знає, що для лікування можна використовувати не тільки ягоди, але і коріння цієї цілющої рослини. Зокрема, корінь допомагає впоратися з таким розповсюдженим захворюванням, як нефролітіаз, яке відоме в народі, як камені в нирках.

Переглянути

Корисний лист брусниці при лікуванні циститу

Брусниця – цінна рослина, її листя і ягоди використовуються для усунення найрізноманітніших хвороб.  

Деякі помилково вважають в брусниці найбільш цінними ягоди, але насправді зосередження цілющої сили знаходиться в листках і молодих пагонах.

 

Переглянути

Борова матка - жіноча трава

Трава ортилії однобокою широко відома як борова матка. Офіційна медицина ставиться до неї насторожено, але от у лікуванні народними методами вона користується великою популярністю. 

Переглянути

Акація в народній медицині

Акацію з давніх часів люди використовують для лікування безлічі захворювань. А в наш час акація внесена в список офіційних лікарських рослин багатьох країн світу. Народна медицина в лікувальних цілях використовує квіти, кору молодих пагонів і листя акації. Самостійно лікуватися акацією не рекомендується, так як всі частини рослини містять токсичні речовини (зокрема алкалоїд робінін). Тому перед вживанням рослини варто порадитися з лікарем та використовувати її згідно способу вживання.

 

Переглянути

Артишок - це досить незвичайна і незвична для нас

Природа подарувала нам багато унікальних рослин, більшість з яких приносять незамінну користь організму і використовуються як лікарські засоби, або ж в кулінарії. Кожне з них має особливі властивості, знаючи які можна поліпшити стан здоров’я і самопочуття надійним і безпечним методом. Одним з таких рослин є артишок, який зустрічається дуже часто на нашому столі, хоча він має особливу цінність в країнах Середземномор’я. Він відомий ще з давніх часів і використовується в різних цілях і донині.

Переглянути