Висівки вівсяні з виноградною кісточкою, 250г

  (1 відгук)
В наявності
198
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 

Висівки вівсяні з виноградною кісточкою ТМ «Naturalis»

 Склад: висівки вівсяні, кісточка виноградна подрібнена  - 100%

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Висівки сприяють очищенню та оздоровленню організму, омолодженню шкіри, виведенню радіонуклідів, мобілізації захисних сил організму, підвищенню його опірності до хвороб, уповільненню процесів старіння, поліпшенню загального самопочуття.

Рекомендовано як профілактичний та оздоровчий засіб, необхідний для повноцінного функціонування травного тракту, серцево-судинної системи. Сприяє зниженню рівня холестерину в крові, артеріального тиску, очищенню кишечника від шлаків  і токсинів, нормалізації ваги та обміну речовин (профілактика целюліту), а також нормалізації функціонування імунної системи.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250 г.

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 18 г; жири – 7,7 г; вуглеводи – 50 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100 г продукту: 320 ккал  (1339 кДж)

       Допустиме відхилення: + 9%.

Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

Гарний засіб для схуднення та очищення організму, дієти важко притримуватись, то висівки допомагають схуднути без проблем і натуральним шляхом та щей виноградні кісточки омолоджують організм