Висівки вівсяні з насінням льону і розторопшею, 250г

  (1 відгук)
Немає в наявності
199
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
18,35 ₴
21,60 ₴
 
 Висівки вівсяні знасінням льону та  розторопшею плямистою ТМ "Naturalis"
Склад: вівсяні висівки, насіння льону, розторопші плоди - 100%

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Корисні властивості:  є енергетично багатим продуктом. Завдяки високому вмісту магнію, калію, мікроелементів та вітамінів створюються умови, що сприяють нормалізації артеріального тиску, рівня цукру в крові, попередженню ожирінню, уповільненню процесів старіння. Розторопша містить багатий комплекс біологічно-активних речовин, що сприяють зміцненню та регенерації клітин печінки. Сприяє збільшенню енергії, підвищенню імунітету, активізації обмінних процесів, зменшенню всмоктування токсичних сполук.

 Насіння льону містить білок, близький до ідеального для організму, незамінні вищі жирні кислоти Омега 3,6,9. Має обволікаючу, протизапальну дію, сприяє  регуляції шлунково-кишкового тракту.

Цей рослинний комплекс сприяє очищенню та оздоровленню, мобілізації захисних сил організму, поліпшенню загального самопочуття.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.      
Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини.
Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.
Форма випуску: 250 г.
Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.
Поживна цінність 100 г продукту: білки – 18,0 г; жири – 7,7 г; вуглеводи – 45,3 г.
Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 320 ккал  (1339 кДж)
       Допустиме відхилення: + 9%.
Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

 

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

додаю у каші, вся родина смакує із задоволенням