Висівки вівсяні з розторопшею плямистою, 250г

  (1 відгук)
В наявності
200
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 

Висівки вівсяні з розторопшею плямистою ТМ "Naturalis"

Склад: вівсяні висівки 88%,  розторопші плоди - 12%
Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
Корисні властивості:  є енергетично багатим продуктом. Завдяки високому вмісту магнію, калію, мікроелементів та вітамінів створюються умови, що сприяють нормалізації артеріального тиску, рівня цукру в крові, попередженню ожирінню. Розторопша є цінним засобом для поліпшення функції печінки, сприяє виведенню з організму шкідливих хімічних речовин та токсичних продуктів обміну.
Висівки сприяють зміцненню імунітету, регенерації клітин печінки та активізації обмінних процесів.
Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.      
Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини.
Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.
Форма випуску: 250 г.
Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.
Поживна цінність 100 г продукту: білки – 16,0 г; жири – 6,7 г; вуглеводи – 39,0 г.
Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 325 ккал  (1360 кДж)
       Допустиме відхилення: + 9%.
Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

 

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

добре очищує кишківник та печінку, те що треба