Висівки житні, 250г

  (1 відгук)
В наявності
201
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 
Висівки житні ТМ "Naturalis"
Склад: висівки житні - 100%
Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
Висівки сприяють нормалізації рівня цукру в крові при його підвищенні, роботи печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, функції шлунку та кишечнику. Корисні для прийому в їжу всім людям, зацікавленим в правильному харчуванні.
Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.      
Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини.
Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.
Форма випуску: 250 г.
Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.
Поживна цінність 100 г продукту: білки – 15,5 г; жири – 3,8 г; вуглеводи – 17,0 г.
Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 170 ккал  (711 кДж)
       Допустиме відхилення: + 9%.
Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.
 

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

я слідкую за харчуванням та за фігурою, висівки дуже допомагають у цьому