Марена красильна, 50г

  (1 відгук)
В наявності
114
Натураліс
Для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування нирок, обміну речовин. Сприяє руйнуванню каменів в нирках, в сечовому та жовчному міхурах. Має сечогінні, протизапальні властивості.
38,40 ₴
 

Склад: марени красильної корені - 100%

Рекомендації до споживання: до раціону харчування як природне джерело біологічно активних речовин рослинного походження: вітамінів, мінералів, органічних кислот, фенольних сполук, антрахінонів для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування нирок, обміну речовин. Сприяє  руйнуванню каменів в нирках, в сечовому та жовчному міхурах. Має сечогінні,  протизапальні властивості.

Спосіб приготування: 1 чайну ложку залити 200 мл перекип'яченої води (85 °С - 95 °С), настояти 30 хвилин. Вживати дорослим по 1/2 склянки теплого фіточаю 2-3 рази на день під час вживання їжі протягом 20-30 діб, в подальшому термін вживання погоджувати з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання.

Перед вживанням проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів фіто чаю; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, дитячий вік(до 12років); людям, які страждають на гострі захворювання шлунку, з вираженою недостатнiстю жовчного мiхура

 Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Смачного чаювання та доброго здоров’я!

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°C  і відносній вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці.

Форма випуску: 50г

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Харчова цінність, г /100 г продукту: білки - 0; жири - 0; вуглеводи - 0,3.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 1,2 ккал / 5,024 кДж

Радіологічний контроль гарантований. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. 

Не містить цукру.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Марія Куц

М'яко розчиняє камені в нирках та в міхурах! Знімає запалення, я дуже задоволена, що не треба витрачати купу грошей