Очанка, 50г

  (5 відгуків)
В наявності
117
Натураліс
Для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної системи, органів зору та ротової порожнини. Має антиоксидантну дію.
30,00 ₴
 

Склад: очанки трава - 100%.

Рекомендації до споживання: додавати дорослим до раціону харчування як природне джерело біологічно активних   речовин рослинного походження: вітамінів, мінералів, органічних кислот, фенольних сполук, рослинних флавоноїдів для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної системи та органів зору. Має антиоксидантну дію.

Спосіб приготування: 1 чайну ложку сухої трави залити 200 мл перекип'яченої води (85 °С - 95 °С), настоювати 20 хв. Вживати дорослим по 100 мл теплого фіточаю 2-3 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі протягом 3 тижнів.

Перед вживанням проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів фіточаю; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, дитячий вік (до 12 років).

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°C  і відносній вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці.

Форма випуску: 50г.
Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.
Харчова цінність 100 г продукту:
Білки ― 0г
жири -0г
вуглеводи -0,3 г
Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 1,2 ккал / кДж 5,024
Продукт не містить ГМО. Не містить цукру.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Выговская

Хорошо снимает зубную боль)

Марина Сидельникова

Купувала для бабусі. У неї проблеми з сердцем. Добре допомагає. Дякую)

Наталия Максимова

Купувала для бабусі. Добре знижує тиск. Дякую!

Владислав Косовский

Хочется написать у чудесных свойствах лекарственной травы очанка. Моя бабушка применяет ее очень давно и поэтому посоветовала ее мне, когда у меня воспалились глаза. Очень хорошо помогло. Спасибо!

Марія Куц

Брала для свого батька, він після операції катаракти. Добре покращився стан.