Висівки вівсяні, 250г

  (1 відгук)
В наявності
197
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 

Висівки Вівсяні

 Склад: висівки вівсяні - 100%

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Висівки сприяють нормалізації функції травлення при її порушеннях. Завдяки вмісту магнію, калію, мікроелементів і вітамінів висівки сприяють нормалізації рівня цукру в крові, зниженню артеріального тиску, попередженню ожиріння. Висівки вівсяні поліпшують загальне самопочуття, підвищують опірність організму до хвороб.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250г.                                                                  

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 18 г; жири – 7,7 г; вуглеводи – 50 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 320 ккал  (1339 кДж)

       Допустиме відхилення: + 9%.

Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

Гарний засіб для схуднення та очищення організму, дієти важко притримуватись, то висівки допомагають схуднути без проблем і натуральним шляхом