Висівки пшеничні, 250г

  (1 відгук)
В наявності
202
Натураліс
Сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 

Висівки Пшеничні ТМ «Naturalis»

 Склад: висівки пшеничні -100%

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Висівки сприяють нормалізації роботи печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів.

Пшеничні висівки сприяють нормалізації рівня цукру в крові при його підвищенні; поліпшенню загального самопочуття та підвищенню опірності організму до хвороб. Не слід використовувати як замінник повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.      

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту з синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250 г.

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 16 г; жири – 3,8 г; вуглеводи – 16,6 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 165 ккал  (690 кДж)

       Допустиме відхилення: + 9%.

Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

скоштувала, сподобався ефект, тепер щодня по дві ложки вживаю