Суміш висівок, 250г

  (1 відгук)
В наявності
203
Натураліс
Сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.
22,00 ₴
 

Суміш висівок ТМ «Naturalis»

 Склад: висівки вівсяні, пшеничні, житні - 100%

Рекомендовано: до раціону харчування як джерело біологічно активних речовин для забезпечення підтримки у фізіологічній нормі функціональної активності організму людини, а також як джерело природного йоду, природних вітамінів та мінеральних речовин, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для нормалізації моторної функції кишечника, виведенню токсичних речовин з організму.

Висівки сприяють нормалізації функцій органів травлення, покращенню роботи кишечника та жовчного міхура. Завдяки вмісту магнію, калію, мікроелементів і вітамінів суміш висівок сприяє нормалізації рівня цукру в крові, зниженню артеріального тиску, попередженню ожиріння. Висівки сприяють поліпшенню загального самопочуття, підвищенню опірності організму до хвороб. Не слід використовувати як замінник повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання.

Спосіб вживання:  слід вживати разом з їжею, додаючи в перші страви, або поза прийому їжі з молоком, кефіром, йогуртами, іншими молочними продуктами або соками, 3-4 рази на день (3-4 столових ложки). Добова доза висівок - 30-65 г. Перед застосуванням рекомендовано порадитися з лікарем.      

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість  до окремих компонентів продукту. Не рекомендується приймати при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту із синдромом діареї, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки та інших ерозивних ураженнях ШКТ в стадії загострення, спайкової хвороби черевної порожнини.

Умови зберігання: при температурі від -5°C  до  +25°C,  при відносній вологості повітря не більше 70%, у закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей  місці.

Форма випуску: 250 г.

Строк придатності: 12 місяців від  дати виготовлення.

Поживна цінність 100 г продукту: білки – 16,5 г; жири – 5,1 г; вуглеводи – 27,7 г.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 223 ккал  (932 кДж)

       Допустиме відхилення: + 9%.

Пройшов радіологічний контроль. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

Для написання відгуків необхідна авторизація на сайті


Оксана Федірко

всі висівки в одній пачці! о як Чудово та корисно